2011. dec. 1-jén 13 órától vette kezdetét Sándorfalván a Pallavicini Kastély dísztermében a TÁMOP-3.2.4-08/1-2009-0052 uniós pályázat keretében megrendezett versmondó verseny döntője, melyen 21, a középdöntőkből továbbjutott alsós kisdiák vett részt. Iskolánkat a dóciakon kívül az öttömösi, pusztamérgesi, harkakötönyi telephelyeken tanuló alsósok is képviselték. A jó hangulatú döntőben iskolánk diákjai eredményesen szerepeltek. Az 1-2. osztályosok közül első helyezést ért el Péter Gréta 1. osztályos tanuló Öttömösről, akinek felkészítő tanára Makráné Bedő Márta volt. A 3-4. osztályosok közül II. helyezett lett Csóti István 4. osztályos öttömösi tanuló, akinek Ördögné Illés Emese volt a felkészítő tanára. A III. helyezett Nagy Rebeka 4. osztályos dóci diákot, Ficsor Zoltánné készítette föl a versenyre. Köszönjük a szervezőknek a színvonalas versenyt, a gyerekenek és felkészítő tanáraiknak pedig gratulálunk!

Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda Dóc.